Nechápu to...

Hledající | 23.12.2012

Až do teď se mi tyhle stránky líbily, ale právě v tuhle chvíli jsem teda zhodnotila, že nejsem normální. Souhlasím se vším co jste dosud napsal - myslím si, že to opravdu může fungovat, ALE - posledních 9 let se snažím shodit přebytečné tuky, abych byla schopná zvládnout svůj oblíbený sport, byla rychlejší, spokojenější a hlavně zdravější. Zkusila jsem už spoustu věcí a jednou z nich bylo vynechání komplet potravin z pšenice (nejsem celiak), mléčných výrobků, brambor, rýže (protože je tam cukrů jak nas...), slazených nápojů, sladkého vůbec (dorty mi stejně nikdy nejely)... výsledek i se sportem několikrát týdně (i s tím jsem experimentovala - intenzita, počet cvičení týdně, atd.) NULA - tedy neshodila jsem vůbec nic, jenom jsem jedla klidně i 8x denně a měla furt hlad jako vlk (kterého bych navíc ani nedohnala abych si ho ulovila).

Tyhle návody určitě nejsou špatné, můžou opravdu spoustě lidem pomoci, ale podotkla bych, že každý jsme unikát a proto se někteří můžou snažit a opravdu z toho nic nebude jako u mě (a zdravotní problémy v tom vůbec nejsou - jsem zdravá jako řípa i podle několika různých lékařů) - musíme prostě hledat dál a najít ten zádrhel v našich tělech proč to prostě nejde a proč to nefunguje jako na druhé. Kdyby s tím měl někdo zkušenosti a zjistil v čem to je, napište to prosím sem. Každopádně kecy stylu "nežrat a makat" mě uráží, protože takhle nefunguju.

Přidat nový příspěvek