Vytrvejte!

Veronika | 29.08.2013

Ahojte! Musím se podělit o to, jak se snažím zhubnout a jak to hezky jde. Na tento portál jsem narazila před nedávnem, dala si cíl, motivaci, sepsala vztek... ale jako vždy, jsem po několika dnech polevila a za chvíli byla tam, kde jsem byla... ne že bych se tedy někdy někam dopracovala. Jednoho dne jsem si ale řekla dost a ono mi to prostě do toho mozku nějak samo doteklo. Začala jsem snídat, nejím pečivo, nejím jinou přílohu k masu než rýži a když mám hlad, zajím to ovocem, nebo se nějak zaměstnám. No a když mám možnost se hýbat, třeba nepoužít auto a doběhnout si někam pěšky, tak toho hned využiji a udělám si čárku. Na psychiku a vůli to má dobrý vliv. Chce to vydržet prvních pár dní a pak to jde samo. Takže jak píše Toly - nemyslet na to, že hubnete, prostě jenom nebudeme žrát a začneme jíst... Za 14 dní mám dole 3kg a cítím se bezvadně. Hlavně se už necítím jako otrok jídla, mám ho pod kontrolou a teď jsem já kdo určuje, co budu jíst. Dříve mě chutě doslova ovládaly. Díky za tenhle web, hodně k mému odhodlání přispěl. Takže pro všechny - vydržte, než se dostaví první úspěch... to je dostatečně velká motivace nepřestávat. A co je pár týdnů, či měsíců, kdy se naučíte "normálně" jíst a nežrat, oproti celému životu....

Přidat nový příspěvek