vyděržajtě, pionierové ! ;)

Veru | 21.05.2013

fandím ti ;) .. měla jsem podobný problém, jako jsi měl ty.. Vánoce prostě všechno zničí :D .. minulý rok touhle dobou jsem zázračně zhubla asi 10 kilo, ani jsem nevěděla jak.. měřím 170 cm a z váhy 68 kg bylo rázem necelých 60, dodnes nevím, jak se mi to povedlo :D .. každopádně o letošních Vánocích jsem svůj metabolismus trochu víc podcenila a kila začaly lézt nahoru, ale dokud si toho nikdo nevšiml, tak jsem to ani moc neřešila.. jenže najednou přišlo jaro, s ním šlo dolů i zimní oblečení a já si začala uvědomovat, že se necítím dobře ve svém vlastním těle.. i lidé si toho začali všímat.. a poté co jsem slyšela kritiku přítelova přiopilého kamaráda s poznámkou: " Je fakt škoda, aby tak krásná holka vypadala.. takhle .. " - a poukázal na můj zadek :D .. I když byl v takovém stavu jakém byl, konečně jsem asi slyšela něco, co jsem slyšet potřebovala, abych se sebou něco začala dělat, nakoplo mě to.. Stoupla jsem si před zrcadlo a řekla jsem si - je to vůl, sám by potřeboval zhubnout, ale má pravdu - :D prostě jsem se zvedla a začala jsem pro svoje zdraví i mysl něco dělat !.. a tradáá - za měsíc lehčího, pravidelného stravování a jak říkáš ty - delších procházek, krátkého každodenního cvičení (především dřepů) a udržování pozitivní nálady, jsem zhubla 3 kila ;).. jsem ve znamení ryb a k mojí povaze určitá pohodlnost a takové to zlehčující "vím, kdy mám dost" prostě patří, ale i tohle prokletí se dá zlomit :D.. jde jen o to vydržet, nepovolit, zakousnout se a až přijdou první výsledky, uvědomíte si, že za ten pocit to stálo a budete se ho snažit udržet co nejdéle, tělo si na zdravou stravu zvykne rychleji než myslíte a fastfoody a podobní ničitelé zdraví, vám časem budou připadat jako něco, co byste do pusy snad už ani nevzali (mluvím z vlastní zkušenosti) :).. takže vyděržajtě, pionierové ;D

Přidat nový příspěvek