Zde máte prostot pro napsání, jakéhokoliv Vašeho názoru na mou tvorbu. Můžete zde pokládat další otázky, které Vás napadnou ohledně hubnutí. Či poradit ostatním nebo se pochlubit se svými výsledky. Ať diskuze začne, právě... teď!

Diskuze

Vše o této stránce

02.11.2012 14:11
Podělte se prosím o to, jak Vám tyto stránky pomáhají. A proč chcete, abych v tom pokračoval. Děkuji!

Otázky & Odpovědi

30.10.2012 17:20
Máte nějaký dotaz, potřebujete s něčím poradit nebo se chcete na něco jen zeptat? Prostor máte zde.

Diskuze webových stránek Jak-jsem-zhubnul

pozdrav

Nika | 07.02.2013

Ahoj,

po přečtení tvých stránek jsem se do hubnutí pustila i já. Stránky jsou moc pěkné, určité věci si tu čtu už po několikáté :-). Neomezila jsem se tedy v jídle tak jako ty, ale po měsíci jsem se konečně tak nějak naučila jíst pravidelně. Jsem přesně ten typ o kterém jsi psal. Stačilo mi pouze jedno jídlo za den a to večer. Teď jím 5x za den a i když mám ještě pořád trochu problém se snídaní - mám pořád problém ráno do sebe něco nacpat. Zatím mám 4 kg dole a teď se mi to nějak seklo, tak musím vydržet :). Určitě pokračuj ve psaní a v ukázkových jídlech. Budu se těšit na další.

Měj se pěkně

Nika

Re: pozdrav

Toly | 25.02.2013

Ahoj a děkuji za hřejivý komentář.

Budu držet palce a těšit se na Tvé výsledky. Pevně věřím, že to společně dokážeme.

Toly

Super

Adela | 20.12.2012

Ahoj, opravdu se mi tvá stránka líbí :) myslím že je fajn přečíst si něco, kde nedoporučují jen prášky :) všechno to co jsi tu vypsal vím, ale bohužel nikdy si nedokopu. Jednou jsem zhubla za dva měsíce 10kg tím ze jsem pravidelně jedla a občas začla do posilky. Bohužel jsem 6 zpet nabrala protože jsem začla jít. Vím že nemám takovou výdrž abych začla teď o Vánocích. Ale 100% vím že po už začnu. :) Vím že se nemá říkat začnu pozdějí atd, ale vím že teď bych to opravdu nezvládla a akorát bych se tím odradila. Opravdu mi tvůj blog pomohl :)

Re: Super

Toly | 09.01.2013

Ahoj!

Díky a chápu Tvé pocity. O Vánocích jsem to taky trochu pustil a hřešil, je to zkrátka zvykem a jsem taky jen člověk. Každopádně je to o tom udělat ze svého zlozvyku dobrý návyk. Jíst častěji, méně, hodně pít a pohybovat se. Je to jednoduché a zároveň tak složité.

Každopádně Ti držím palce a budu čekat na Tvé další komentáře, jak Ti to jde ;)

Toly

dotaz

DJ | 18.12.2012

Chtěl bych se zeptat. Je mi 18 a má váha je 86.7 a výška 174. Chtěl bych zhubnout možná i na 70 kg, jenomže nevím jak. Nikdy jsem žádnou dietu nedržel a myslim si ze kdybych si aspon občas zahral treba fotbal tak bych tak neztloustnul. Tenhle způsob zní velice rozumně a logicky, takže na Nový rok ho vyzkouším. Jenom nevím co a jak s pohybem. Mysliš, že by stačilo třeba třikrát týdně si zaběhat? Anebo jestli ne tak něco bys mi mohl doporučit?

Re: dotaz

Toly | 09.01.2013

Člověk hubne v případě, že tělo spaluje víc kalorií než dostává. Takže je na Tobě zda ti stačí běhat 3x nebo 1x týdně. Samozřejmě v případě 3x bude proces rychlejší, ale pokud tělo není zvykle se nijak pohybovat, tak tě to brzy omrzí.

Netlač tak moc na pilu a neříkej svému novém jídelničku dieta. Pokud budeš takhle uvažovat, už teď nemá smysl tělo trápit, protože se brzy vrátíš ke svému normálnímu (problémovému) jídelničku.

Držím palce a díky za Tvůj komentář.

Tuky

Lukas | 19.11.2012

Ahoj, chtel bych se optat zdali je dobre uplne vyradit z diety tuky. Nebo je potrebne pro telo zanechat?

Re: Tuky

Toly | 20.11.2012

Ahoj Lukáši,

díky za Tvou otázku. Uděláme to jednodušší - tuky nejsou všechny špatné a tělo je potřebuje. Například tuk v oříšcích bychom měli pravidelně doplňovat. Ale je potřeba se vyhýbat tukům, které jsou v tučných masech, salámech, párcích apod. Občas bych určitě doplnil do jídelníčku sýr - ten obsahuje také zdravé tuky. I když jsou to tuky "zdravé" nemělo by se s nimi přehánět a přejídat se. Okořeňte si občas život, něčím, co není zase tak moc zdravé.

Pokusím se na to připravit článek kde bych to více rozebral. ;)

Re: Re: Tuky

FIT | 24.11.2012

Sýr neobsahuje zdravé tuky. Zdravé tuky se najdou v ořeších, avocadu, rybách a semenech.

Re: Re: Re: Tuky

Toly | 25.11.2012

Díky za Tvůj hodnotný komentář a za opravu mého tvrzení. Sýr obsahuje dostatek bílkovin, ne však zdravé tuky. Máš pravdu. ;)

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek