Zde máte prostot pro napsání, jakéhokoliv Vašeho názoru na mou tvorbu. Můžete zde pokládat další otázky, které Vás napadnou ohledně hubnutí. Či poradit ostatním nebo se pochlubit se svými výsledky. Ať diskuze začne, právě... teď!

Diskuze

Vše o této stránce

02.11.2012 14:11
Podělte se prosím o to, jak Vám tyto stránky pomáhají. A proč chcete, abych v tom pokračoval. Děkuji!

Otázky & Odpovědi

30.10.2012 17:20
Máte nějaký dotaz, potřebujete s něčím poradit nebo se chcete na něco jen zeptat? Prostor máte zde.

Diskuze webových stránek Jak-jsem-zhubnul

dotazy

Leo | 03.11.2012

Ahoj. Chtel jsrm se zeptat na ten pohyb. Co bych mel delat treba takhle na zimu? A asi tak kolik kalorii bych mel snist na jednotlive casti dne, napr na snidani nebo svacinu nebo mezi obedem a veceri. A jeste se chci zeptat jak se vlastne hubne s touhle metodou? Co zpusobi spaleni tuku, protoze telo vlastne dostava jidlo. A jeste na davkovani jidel. Kolik bych mel snist? Omlouvam se ze jsem zvedavy ale uz tyden zkousim tenhle zpusob a kdyz uz se drzim tak bych v budoucnosti rad videl vysledek jako ty. Doufam ze mi poradis. Dekuji

Re: dotazy

Toly | 07.11.2012

Ahoj Leo,

no po pravdě to moc řešíš - jak kalorie tak i ostatní. Především je potřeba cítit se skvěle. Když se budeš držet hlavních rad. Hodně pít, jíst 5x denně a neuvidíš během dvou týdnu na váze žádnou změnu, tak zkus omezit porce. Nejdříve možná bude tělo trochu trpět - pij víc vody, než se tělo zvykne na méně jídla. Poté by mělo začít shazovat. Hlavně, ale nedržet hladovku. Omezit porce neznamená nejíst. Ohledně cvičení ještě sepíšu jednu kapitolku, protože je to trochu složitější. Informuj prosím, jak Ti to jde.

Toly

dotaz

Leo | 27.10.2012

Jo ještě jsem se chtěl zeptat na jidla. Tak jenom tu rýži bych mel jist? A co tak nějake polivky? A krome celozrneho peciva a mysli nic jineho na svacinu nebo na snidani. A co takhle na vecer?

Re: dotaz

Toly | 27.10.2012

Toto vše se objeví v sekci Co jíst. Bohužel měl jsem mnoho práce v minulých dnech. Během několika dní se to začne pomalu naplňovat. Díky za pochopení a za dotaz :-)

dotaz

Leo | 27.10.2012

Ahoj. Máš tyhle stránky moc hezké. Narazil jsem na ně na nějakém fóru. Chtěl bych se zeptat jestli po hubnuti ti nezustala kůže stejna anebo se ti postupně přizpusobila? Jen tohle jsem chtěl. Děkuji.

Re: dotaz

Toly | 27.10.2012

Zdravím Leo,

tělo je fantastický vynález s kterým se dá krásně pracovat, když se chce. Já jsem s tím tak velký problém neměl, protože jsem do toho trochu i cvičil, ale samozřejmě kůže bude trochu vytáhlejší, ale během měsíce nebo pár měsíců tělo přebytečnou kůži samovolně odstraní. Není to rozhodně tak hrozný, že to na Tobě přímo visí, to určitě ne.

..

Markéta | 22.10.2012

Ahoj Toly, doporučila mi tvoje stránky jedna z tvých spolužaček, a musím říct, že to máš moc pěkné, a skláním se před tebou jestli si tohle všechno zvládnul, je vidět tvůj uspěch a chtěla bych jednou dosáhnout toho co ty. Při své váze 63 kilo a 165cm, bych chtěla do konce tohoto roku zhubnout o 8 - 10 kilo. Myšlí že bych to zvládla, nebo si na tenhle cíl budu muset počkat o nějakou dobu déle? A jestli bys mi doporučil něco víc, budu ráda. Děkuji za tvoje stránky a za odpověď. Peggy

Re: ..

Toly | 22.10.2012

Ahoj Markéto, super, že ses zastavila a hned určila svůj cíl. Při dodržování jistých pravidel, které jsem vypsal bys mohla za dva měsíce shodit šest kilo i více, ale to už by nebylo zase tak moc zdravé. Optimální je opravdu těch 0,7 Kg týdně. I kdybys nezvládla zhubnout požadovaná kila, tak to vůbec nevadí. Primární je se naučit žít jinak, převychovat se a výsledek se dostaví. Není to tak hrozné jak to zní :-)

Re: Re: ..

Markéta | 23.10.2012

děkuji za odpověď:) už jsem jednou zhubla, ale půlku jsem nabrala během dvou měsíců zpátky. A to už nechci. Byla bych ráda, kdyby si jsem někdy dal třeba nějakej ukázkovej jídelníček :) pro inspiraci.

Re: Re: Re: ..

Toly | 24.10.2012

Pevně věřím, že příběh Ti napoví, jak si váhu již udržet. S jídelníčkem uvidíme. Držím palce a nezapomeň informovat jak to jde. Toly

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek