Máš taky za cíl zhubnout?

Chtěl bych Vám povědět jeden příběh, jak jsem zhubnul z 91 kilo při 176cm za necelé tři měsíce na 73 kilo ! Ne nechci od Vás žádné peníze, jen Vám dodat odvahu, podporu a dokázat Vám, že na to taky máte! Nejsem a nikdy nebyl žádný sportovec a jídlo zkrátka miluji a jen těžko umím říct ne! Taky to tak máte? Jak jsem to udělal Vám popíšu v několika svých kapitolách. Samozřejmě, že vše zadarmo!

Doporučil bych Vám začít čtení od první kapitoly

 

            Před (91 Kg)                Po 3 měsicích (73 kg)           

Tajemství je ve správné motivaci
 

Ať to přiznávám možná nerad, můj jediný úspěch a tajemství jak jsem zhubnul 20 kilo je ve správné motivaci. Chtěl jsem to, už tak moc, že mě nezastavilo nic. Klíč k úspěchu tedy není jen vědět, jak zhubnout, ale skutečně začít jednat. Zajít si zacvičit, dát si místo velké porce brambor poloviční se zeleninou. Místo smaženého masa, grilované.

A především motivovat se a vědět důvod, proč to vlastně celé děláme.

Nelitovat se, neslibovat si, ale jednat! Dát si cíl a napsat si ho je příprava na cestu. Teď už jen vyrazit!

Video, které vás vrátí na tu správnou cestu:

Chci začít hubnout - klikni zde

 

 

 

 

 

 

 
....
Aquazumba – zábavné cvičení ve vodě
 

    Nedávno jsem vyzkoušela tento, pro mě nový druh sportu – aquazumbu. Ačkoli plavání v bazénu není příliš moje gusto, vodní aerobik mě vždycky bavil. Stejně jako na ten, tak i na aquazumbu jsem se dostala čistě náhodou – na dovolené. Nadšená pořádanou kulturní vložkou jsem se vrhla do bazénu a očekávala zahájení cvičení.

 

    Jak aquazumba vypadá?

    Aquazumba je vlastně spojení tanečních prvků Zumby s vodním aerobikem. Pro mě však Aquazumba byla daleko lepším zpestřením pohybu ve vodě než klasický aerobik, protože jsem fanynkou latinsko-amerických rytmů, na které se během lekce tančí. Tenkrát na okraj bazénu přišla slečna v lehkém sportovním oblečku, vybavená širokým úsměvem a nakažlivou chutí hýbat se. V reprobednách umístěných okolo bazénu se rozezněla hudba, která přilákala mnoho dalších lidí. A pak to začalo! Naše předcvičovatelka pohybovala rukama, nohama, kroutila boky… Vypadalo to parádně, ale stíhat tempo ve vodě? To byl téměř nadlidský výkon, až jsem se smála a říkala: „To se to holce ale dobře dělá, když není ve vodě.“ Mezi všemi ale panovala skvělá atmosféra a stíhat nasazené tempo byla velmi dobře motivovaná výzva pro všechny. Je sice pravda, že druhý den jsem se nemohla na nohy pořádně postavit, protože to byl opravdu „záhul“, ale stálo to za to!

 

    Proč cvičit aquazumbu?

    Jednak pro to, že se pobavíte, a také pro to, že posílíte téměř všechny svalové skupiny a vůbec nenamáháte klouby! Cvičení je ideálních i pro těhotné ženy.

 

    Cenová relace

    Cena lekce aquazumby je různá. Na internetu jsem našla ceny 50-200,-Kč. Záleží na regionu, ve kterém se nacházíte, samozřejmě i na aquacentru, ve kterém se vodní Zumba pořádá.

 

    Výhody aquazumby:
  • Zábava
  • Tanec s pohybem ve vodě
  • Vhodné i pro těhotné ženy
  • Posilování téměř všech svalů
  • Bez zatěžování kloubů
  • Vhodné i pro nezkušené tanečníky/cvičence

Poznání nových lidí10.6.2013 Aquazumba – zábavné cvičení ve vodě - Anička

5 cviků, které zpevní vaše tělo – Kalanetika!

Ahoj, přišel mi ne email zajímavý článek, o který bych se s vámi rád podělil. Je to cvičení pod názvem „Kalanetika“.  Více o cvičení „Kalanetiky“  a užití v praxi mé přítelkyně Aničky se dočtěte níže v článku. Užijte si článek. Toly

---

    Ráda bych se s vámi podělila o svou novou zkušenost s cvičením, které se nazývá Kalanetika. Cvičení jsem si vyhledala kde jinde než na internetu. Protože jsem trochu pustila své stravovací návyky a ručička na váze ukazuje o pár kilo víc, než bych si přála, rozhodla jsem se se sebou něco udělat.

    Co je to Kalanetika

    Jedná se o druh cvičení, které je prováděno hlavně na zemi a formuje určité části těla protahováním a posilováním. Pro mě bylo klíčové to, že díky tomuto cvičení zpevníte problémové partie jako je bříško, stehna, hýždě a boky. Tyto cviky hlavně nepřetěžují zádové svalstvo a páteř – přesně to, s čím mám problémy a čemu se díky Kalanetice mohu vyvarovat.

    Na internetu jsem také našla, že cvičení Kalanetiky podporuje pevnost, ohebnost a pružnost těla, co se týče psychiky, odbourává únavu a stres.  Co je ale docela zprvu náročné, jsou série po 16. Znamená to tedy, že maximum opakování pro jeden cvik je až 160. Stovka docela ujde, ale šedesáté opáčko je už docela zápřah. Jedná se však o cviky lehce providitelné. 

 

    Cvičení 

    Kalanetika obsahuje mnoho cviků, mně se však zamlouvaly jen takové, které bez potíží zvládnu. Není si dobré zezačátku, jak už Toly psal, naklást na sebe příliš velké nároky. Vybrala jsem si tedy pět různých cvičení:

 

    1.       Zadeček a stehna

    Lehněte si nejlépe k posteli na podložku. Potřebujete postel jako vyvýšenou plochu pro nohy, které na ni položte od kolen až k patám, nechejte je tak volně. Ležíte rovně, ruce podél těla a zvedáte zadeček nahoru a dolu. Pozor, tělo nepokládáte, až po skončené jedné série, což je tedy 16 cviků. Každou sérii zopakujte ještě 10x. Tento cvik vám v praxi může přijít trochu jako odpočívadlo, protože není skoro vůbec náročný, mně se dělal opravdu lehce.

 

    2.       Bříško/Podbřišek

    Ležíte úplně stejně jako u prvního cvičení, jen s tím rozdílem, že nyní zvedáte nohy. I pro tento cvik platí nepokládat nohy, teprve až po skončení série. Také se je nesnažte vyhoupnout švihem, efekt by se potom vytratil. Opakujte opět 10x16. Tento cvik jsem si o něco ztížila tak, že jsem si lehla na podložku celá (bez použití postele) a nohy jsem pomalu odshora pouštěla na podložku s chvilkovým pozastavením při pouštění. Toto ale už do Kalanetiky nepatří, protože jsou záda trochu více namáhána a celkové je cvik náročnější. Sto šedesátkrát bych ho opravdu nezacvičila, ale zdá se mi o trochu víc efektivní než ten původní „kalanetický“

    3.       Stehna

    Pro tento cvik potřebujete pouze podložku. Lehněte si na bok, spodní nohu dejte do pravého úhlu a tu druhou zvedejte, položte opět po 16. opakování. Věřím, že pro vás bude velmi příjemné zjištění to, že série jsou pouze tři. Poté to samé cvičení zopakujte i na druhém boku. Musím se přiznat, že poprvé jsem si návod špatně přečetla a tento cvik jsem opravdu dělala 160x na každou nohu. Výsledek? Byla jsem totálně mrtvá a nemohla pokračovat v dalších cvicích! Hlavně mi do nohou šly křeče a postavit se vzápětí po cvičení byl boj. Takže přidávat si nějaké cviky navíc v zájmu lepšího pocitu opravdu nedoporučuji.

    4.       Vnitřní strana stehen

    Toto cvičení je malinko těžší na provedení, i když zprvu vypadá lehce. Ležíte na boku a spodní nohu natáhnete. Druhou nohu dejte opět nejlépe do pravého úhlu a položte přes nataženou nohu. Pokrčená noha by měla být téměř celou vahou na podložce, nikoli na natažené noze, protože přesně tu teď budete zvedat nahoru a dolu. Série jsou stejné jako v předchozím cviku, tedy 3x16 pro jednu nohu.

 

    5.       Boky

    Konečně jsme se dostali i ke zformování problematických boků. Našla jsem tolik těžkých cvičení a toto, které pro vás mám, je snad nejjednodušší a přeci zabírá. Klekněte si, ale nesedejte si zadečkem na paty, seďte vzpřímeně. Nejdříve natáhněte pravou ruku bokem a vytahujte se za ní. Zároveň však si zkuste jakoby sednout na levou stranu. Záměrně píšu „jakoby“, jelikož pokud byste si sedli, efekt je opět nulový, naopak si můžete třeba ublížit špatným dosedem. Tímto natahováním se vám bude zdát, že se tělo jen protahuje, hlavně na partiích boků. To je ale moc dobře, tak by to mělo být. Cvik opakujte i na druhé straně, nyní však 5x16.

    Ačkoli se cvičení věnuji pouze mizivou část ve svém životě, a to měsíc, pro mě je to však pomalu důvod k oslavě, protože dokopat se ke cvičení mě stálo opravdu těžké vnitřní přemáhání se. Avšak po každém úspěšně dokončeném cvičení si můžu říct: „Dneska jsem to dala a je mi líp.“ Třeba akorát včera jsem div nejásala při povšimnutí si, že moje bříško je cca o půl centimetru menší. Pro někoho se to může zdát málo, pro mě je to skutečně úspěch. Kdybych trochu prohodila slavnou Armstrongovu větu, zněla by asi takto: „Je to malý krůček pro lidstvo, velký skok pro mě.“

    Cvičte se mnou

    Doufám, že vás můj článek s novou zkušeností inspiroval a zkusíte se do toho pustit se mnou. Říká se, že ve dvou se to táhne líp – a je to pravda. Budeme moc rádi, když i vy se podělíte se svými zkušenostmi a všichni si tak rozšíříme obzory a společně se nám podaří dosáhnout na sobě takových výsledků, které si přejeme.

    Díky za přečtení a držím vám palce ve vůli cvičit!

MÁ ZKUŠENOST – KALANETIKA, 31. 05. 2013 Anička

5 cviků, které zpevní vaše tělo – Kalanetika!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

    Stres – nepřítel hubnutí

 

    V dnešním chaotickém a uspěchaném světě často podléháme pocitům, které můžeme nazvat stresové. Ať jde o nekonečnou práci, strach z blížících se zkoušek nebo dokonce je původcem nuda, je potřeba proti stresu bojovat a určitě to nezajídat nekonečnými dávkami jídla. Často jsem se všiml, že jím z nudy, že jím tehdy, když nestíhám nebo mě něco stresuje. Jaký je na to lék?

    Pokud pro sebe uděláte něco dobrého, vrátí se to po všech stránkách. Často zmiňovaná procházka na čerstvém vzduchu Vám pomůže zhubnout, odbourat stres a odpoutat se od všech starostí.

    Nechci po Vás extrémy, nemusíte z ničeho nic začínat běhat (když jste do této chvíle nic nedělali), nemusíte přestávat jíst, dýchat jen vzduch a živit se pouhými kořínky. Život je po mnoha stránkách velice krásný a stojí za to ho žít a bojovat - především proti tukovým buňkám. :-)

Malá inspirace na procházku i pro Vás

Divoká Šárka, Praha. Zajímavý pohled dolu ze skály

Divoká Šárka, Praha. Můj posed s knihou v ruce

 

Stres – nepřítel hubnutí, 28.5.2013 Toly

    motivační článek - hubnutí v praxi        

    Už vás to štve? Lezete stěží do kalhot a tričko musíte kupovat větší, protože lépe kryje narostlé břicho či boky? Prohlížíte se v zrcadle s nechutí a kroutíte se na všechny různé strany s nadějí, že to bude z jiného úhlu lepší? Vidíte se neustále s rohlíkem, tučnou pomazánkou u televize? Na poslední cvičení si ani nevzpomínáte a slunce vidíte jen na cestě do práce či školy a po cestě domu? Je opravdu tohle život? Opravdu je nutné pokaždé někam spěchat? Proč si na všechny uděláte čas, ale na sebe ne? Je někdo snad důležitější než vy sami?

    Nejhorší je, že netrpí jen vaše postava a sebevědomí, ale i zdraví! Možná přeci jenom je ten pravý moment si to uvědomit a začít s tím něco dělat. Často v pořadech ukazují, že obéznější lidé nejedí, a je to pravda. Člověk, který drží dietu, musí jíst kolikrát větší porce (v průběhu dne), než je zvyklý, ale i v daleko pestřejší formě. Pokud držíte dietu a máte přitom hlad, je to špatně!

    Vysvětlím vám, jak často běžný den probíhá 

    Ráno vstanete a na snídani není čas nebo chuť a jedete do práce. Polovinu dne pracujete, ale protože šéf je nekompromisní, rychle se spořádáte nějakou bagetku a honem spěcháte otročit. Tělo hladoví, prosí o jídlo, ale vy jste ho naučili jíst až večer. Přijíždíte domů a konečně je čas na potravu. Sníte dvojitou porci a jdete spát. A i přesto, že jste toho snědli relativně dost, tak je to stejně málo a tělo není blbý tvor. Ono ví, že se něco děje a že hlad je příliš častý, proto tuky ukládá a ukládá. Protože hladovíte!

    Takže vykašlete se na všechny a začněte myslet na sebe! Nasnídejte se, nasvačte, uvařte si do krabičky jídlo. Ne nadarmo všichni říkají a píší, že musíte jíst v průběhu dne několikrát. (Až sedm krát!) Nebuďte líní, kupte si domů ovoce, zeleninu, celozrnné pečivo, kvalitní šunku, maso, rýži a připravte si svačinu, oběd do školy či práce. Vaše tělo vám poděkuje a odvděčí se formou štíhlejší postavy a kvalitnějšího zdraví.

    Už chápete, že své tělo mučíte? Pojďme s tím společně něco udělat, ono to vážně jde!

Proč pořád tloustnu aneb jak s tím skoncovat! 23. 5. 2013 Toly

    Cvičení v praxi      

    Mnoho z vás si určitě vybaví moment, kdy si člověk řekne „musím začít cvičit“, ale stejně to odkládá a odkládá až do nekonečna. Jak tenhle nesčetněkrát opakující se vývoj přerušit a skutečně se odhodlat cvičit?

    Tip #1 Motivující prostředí

   Dost lidí upřednostňuje domácí prostředí – patřím mezi ně. V posilovně však panuje mnohem více motivující prostředí - cvičíte opravdu poctivě, to znamená, že se neflákáte. Nejtěžší na posilovně je tam vůbec přijít.

Můžete však využít i jiné sportoviště, kde spojíte užitečné s příjemným: bazén, squash, tenis. Také není k zahození jít na rychlejší procházku, zaběhat si nebo vyrazit na kolo.

    Tip #2 Najděte si parťáka

    K tomu, abyste se dokopali cvičit – ať v posilovně, tělocvičně nebo venku - vám může pomoci parťák, který usiluje o podobný či stejný cíl. Zkuste se porozhlédnout po okolí nebo přesvědčte kamaráda(ku), partnera(ku), ať se sebou začne také něco dělat. Ve dvou se to lépe táhne. Navíc můžete se navzájem motivovat a přesvědčovat se k cvičení.

    Tip #3 Začněte cvičit tím, co vás baví

    Pokud začínáte cvičit, určitě nezačínejte s tím, co vás nebaví. Ať jsou to sklapovačky, dřepy či kliky nebo zcela něco jiného. Dělejte cviky, které vás něčím přitahují a které vás baví trénovat. Až si zvyknete na cvičení, tak má cenu k tréninku přidávat i cviky, které se zaměřují přímo na problémovou partii. Pokud uvidíte, že se vám daný cvik nevyhovuje/nebaví, vynechte ho nebo zaměňte. U mě v praxi to funguje a cvičím pravidelněji, než kdy dříve. (Časem dle zájmu, určitě připíšu své oblíbené cviky).

    Tip #4 – Osobní trenér

    To je ideální varianta pro úplné začátečníky, ale i pro ty, co se nedokážou odhodlat. Lepší je zaplatit osobního trenéra, který sice stojí za hodinu cca 500,- a více, ale kvalitní trenér vám během jedné lekce ukáže základní cviky, které budete poté moci cvičit sami v posilovně či doma dlouhé měsíce. Rozhodně je to dobrá investice jak do vašeho zdraví, tak i do krásného těla. Trenér vám také může pomoci připravit jídelníček přímo na míru.

    Tip #5 - Cvičte jednoduché cviky na provedení

    Nemá smysl začínat s cviky, které jsou náročné na provedení nebo u kterých přesně nevíte, jak správně cvičit. Je to něco jako matika, začínat byste měli od základů. Může se lehce stát, že cvičení nebude efektivní a v nejhorším případě se můžete i zranit. Proto najděte nejdříve informaci, jak cvik správně provádět, jak dýchat. Pak vše bude mít mnohonásobně lepší efekt.

Zde můžete nalézt malou inspiraci: https://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/novinky-ve-cviceni/32232-top-10-cviku-ktere-vam-zmeni-postavu

 

5 tipů jak se odhodlat k cvičení, 22.5.2013 Toly

motivační text - hubnutí v praxi

    Nedočkavost a netrpělivost je nepřítelem každého cíle. Člověk chce všechno nejlépe hned - asi ta nejhorší vlastnost, která nám brání v našich snech.

    Předpokládám, že jste měli dny, kdy se na sebe naštvete a řeknete dost. Potom nebudete nic pořádně jíst, nebo jíst jedině zdravé věci jako je vařené kuře, nízkotučný tvaroh a dezert - zelené jablko. Je to tak? Musím přiznat, že jsem měl také takové chvilky. Zakázal jsem si úplně všechno a držel se toho. Dodržoval jsem dietu týden, dva, tři, no a pak jsem pustil provaz a letěl zpátky tam, kde jsem začínal. Jak smutné že?

    A když to vezmeme zcela z jiného úhlu?

    Kam vlastně spěchat, musíte snad zhubnout, abyste přežili nebo snad někomu jen něco dokázali? Asi těžko. Zhubnout chcete především proto, že se chcete cítit lépe, vypadat lépe a být zdravý. Vzít si na sebe menší rozměry oblečení, nestydět se jít na koupák, zkrátka normálně žít. Hubeňouři to kolikrát nechápou, ale koupaliště pro stydlivé osoby trochu při těle je „zakázané místo“ nebo minimálně se tam cítí velice nepříjemně. Pokud patříte do takovéto skupiny lidí, tak jedině dobře. Máte totiž o bod více k sebemanipulaci a pochopení – proč chcete zhubnout.

    Zpomalte... zamyslete se nad sebou a jen ZPOMALTE

    Nepotřebujete dělat nic hned, ani zítra a to se týká speciálně i hubnutí! Začněte přemýšlet, co jíte a jaké množství. Omezte vše nejdříve o jednu lžíci brambor, těstovin, rýže. Vystupte o jednu zastávku dříve, než normálně. Jděte po schodech místo po eskalátorech. Vyrazte na delší procházku, než jste zvyklí. Tyhle maličkosti pomáhají a podpoří vaše snažení. Nic nemožného a nic, kvůli čemu se musíte přemáhat.

    Není zapotřebí od zítřka jíst jen vařené maso a dělat sto sklapovaček denně - to bude pro vaše tělo šok a nesmysl a hlavně to nevydržíte! Když se zamyslíte nad tím, že pokud budete dělat pomalým tempem vše, co zde navrhuji nebo radím a budete postupně přidávat delší procházky, více zeleniny a nějaký sport, který vás bude bavit, tak OPRAVDU časem nezhubnete?

Odhalil jsem asi tajemství, jak člověk může ztratit na váze bez velké námahy. Může zhubnout časem, tím že odbourává pomalu špatné zvyky a přidává k nim ty dobré. Míň fastfoodu a o deset minut delší procházku. Člověka to nezabije, ale efekt to má. A o to jde. Začít klidně pomalu, ale neskončit. Protože rychlý start, rychlý konec vám nijak nepomůže. Zapomeňte na reklamy, na rychlé diety, na nucení se do fitka. Je to nesmysl, který ani dlouhodobě nefunguje.

Napište do komentářů, jaké dobré zvyky plánujete zařadit do svého života a jaké špatné chcete škrtnout. U mě je to následovně:

    Dobré zvyky:

-          Nejlépe každý den procházka nejméně 30 minut

-          Ráno se protáhnout

-          Dvakrát za týden zajít na squash nebo do posilky

    Špatné zvyky:

-          Přestat pít pivo (nejlépe zaměnit na víno nebo nepít vůbec.)

-          Omezit světlé pečivo

-          Když už Fastfood, tak max. jednou za 14 dní.

A co vy? Těším se na vaše příspěvky. 

Rozlučte se s Jojo efektem, tohle vážně funguje. 21.05.2013 Toly

Dobré a špatné zvyky

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Líbí se Vám mé psaní? Motivuje Vás a opravdu Vám pomáhá k hubnutí? Pokud ano, přidejte se prosím na mé fanouškovské stránky a dejte tak vědět více lidem o mém projektu! Pomáhejme si navzájem a splňme si náš pradávný sen - zhubnout. Děkuji Vám!

Na Facebooku mě naleznete zde:
 https://www.facebook.com/pages/Jak-jsem-zhubnul/435289399842017

Blog

Den 4 – Procházky pomůžou zhubnout, ale i zbavit se stresu

14.03.2013 19:55
    Každá aktivita se počítá a procházka na hodinku venku vám zaručí nejen kila dolu, ale navodí i příjemnou náladu.     Ačkoli je momentálně zima, nenechal jsem se odradit a vyrazil ven. Bydlím poblíž Divoké Šárky – přírodní rezervace v Praze 6. I když nejsem nejlepší turista ani fotograf, snažil jsem se své putování trochu zdokumentovat a v podobě obrázků vám představit, vedle jaké krásy to bydlím. Snad vás to bude inspirovat a vydáte se také někam o víkendu. Bahno s kombinací zmrzlého sněhu mi neusnadňovalo postup nahoru.   Cesta...

Den 3 - Hubnutí stojí nemalé peníze. Je to skutečně pravda?

13.03.2013 13:44
  Najde se dost lidí, co řekne, že si speciální jídelníček zkrátka nemohou dovolit, že zdravé potraviny stojí mnohonásobně více. Rozhodně na tom kousek pravdy je, ale pojďme se na to podívat přímo v praxi. Dnes jsem byl na nákupu a potřeboval jsem trochu obnovit svou ledničku čerstvými potravinami. Protože v mém jídelníčku má velké zastoupení maso,(zelenina), ovoce a voda, zaměřil jsem se především na tyto položky. Ve výsledku jsem udělal menší nákup na tři až čtyři dny: Jelikož jsem byl líný a vydal se do drahé Billy, pořídil jsem tento nákup za rovných 350 Kč. V nákupu...

Den 1 - Startujeme s hubnutím. Jak vydržet v odhodlání a jak dosáhnout svého cíle?

11.03.2013 18:22
       Začíná pondělí start nového začátku. V článku bych vám chtěl popsat mé pocity, postupy, podle kterých se chystám vést svou dietku, a osobní doporučení co popřípadě jíst, jak cvičit a především jak se nevzdat a jít dál za svým cílem a snem zhubnout.      Neberu hubnutí z negativního pohledu a vyhlídkou, že se musím rozloučit s jídlem, které mám rád. Myslím především na cíl, který jsem si stanovil. Vždy když nastanou obtíže, tak si vzpomenu na pocit, když jsem zhubnul 20 kilo, kdy jsem se narval do starých věcí a v obchodě...

Nový blog - nový start

10.03.2013 20:30
  Milý čtenáři, chtěl bych vám srdečně poděkovat za vaši přítomnost na tomto webu. Vaše komentáře, víra, pochvaly a společné naděje mi dodávají sílu odhodlat se začít pracovat na projektu jak-jsem-zhubnul znova. Doznání... Ať to přiznávám nerad, po Vánocích a Novém roce jsem to zanedbával a pomalým krůčkem se vrátil zpět do starých kolejí: těstoviny, chleba, čokoláda apod. Váha zatím nejde extrémně nahoru, ale už se to začíná na mé postavě podepisovat. Napsal jsem motivační texty, aby podpořily všechny, co jdou za svým úkolem zhubnout / zpevnit své tělo / posílit zdraví, a nyní bych...

 

Informace o webu:

Pokud hledáte návod jak zhubnout bez úsilí a snahy, tak tady ho nenajdete a nikde jinde také ne. Žádné prášky ani zázračné diety Vám dlouhodobě nepomůžou. Má osobní zkušenost a můj výsledek Vám ukáže jak je důležitá disciplína, odhodlání a motivace k dosáhnutí svého cíle! Čtěte mé články na stránkách www. jak-jsem-zhubnul.webnode.cz a zhubněte na trvalo!

Motiváční citát:

„Nevzdávej se toho, co chceš nejvíc, jen proto, co bys chtěl/a zrovna teď!“

Zdravé recepty

Tropický salát s ananasem

11.06.2013 17:35
Zkuste si připravit další velmi chutné jídlo podle našich receptů, které podpoří vaše hubnutí. Letní tropický salát je skvělou variantou oběda.   Ingredience, které budete potřebovat: ·         1 prso kuřecího...

Kuřecí jogurtová prsa s cuketou

25.10.2012 22:25
  Ahoj a vítám Vás v nové rubrice! Dnes pro Vás připravila má přítelkyně Anička recept, který si můžete kdykoliv uvařit a nepřiberete.  Je to dobre a zdravé!     Kuřecí jogurtová prsa s cuketou        Ačkoli mnoho lidí...

Zdravé recepty

Tropický salát s ananasem

11.06.2013 17:35
Zkuste si připravit další velmi chutné jídlo podle našich receptů, které podpoří vaše hubnutí. Letní tropický salát je skvělou variantou oběda.   Ingredience, které budete potřebovat: ·         1 prso kuřecího...

Kuřecí jogurtová prsa s cuketou

25.10.2012 22:25
  Ahoj a vítám Vás v nové rubrice! Dnes pro Vás připravila má přítelkyně Anička recept, který si můžete kdykoliv uvařit a nepřiberete.  Je to dobre a zdravé!     Kuřecí jogurtová prsa s cuketou        Ačkoli mnoho lidí...