Informace o mně

Jmenuji se Anatoly a žiji v Praze. Je mi dvacet pět let a zhruba polovinu svého života zápasím se svou váhou z důvodu nespokojenosti. Nepomáhal mi ani sport ani diety! Slovo NEŽER  mi zkrátka nic neříkalo, protože jídlo miluji a i vždy milovat budu. Přesto jsem se svého cíle nevzdal a šel do toho naplno... a výsledek? Dokázal jsem zhubnout dvacet kilo za necelé tři měsíce! ... Ale to bylo v roce 2013

Co se stalo teď v roce 2016? Přibral jsem kvůli práci a lenosti. Nekontroloval jsem se a váha šla velmi rychle nahoru. Ale nejsem ten typ, který by se snadno vzdával a tak příběh začíná znova a pěkně od začátku. Sledujte mou cestou, třeba bude i pro vás inspirací. No a pokud ne, tak aspoň pro pobavení.

Informace o webu:

Najdete zde jak začít s hubnutím, různé cviky, doporučené mnou stránky, doporučená jídla, čeho se vyvarovat a na co se zaměřit. Své zkušenosti sepisuji do krátkých názorných kapitol do sekce - příběhy. Pokud byste měli nějaké nápady, výhrady nebo cokoliv co Vás napadne, můžete napsat do diskuze pod danou kapitolou nebo přímo mě na email. Může to pomoci zhubnout jak ženám, tak mužům, vše záleží jen na Vašem úsilí.