Re: jak se motivovat

Veronika | 01.09.2013

Ahoj Andy, já to tak taky měla, pořád jsem něco někde četla, ale skutek utek. Jediná rada od mě, jako úplného neodborníka je, prostě to pár dní vydržet a ono to pak půjde samo. Já začala tím, že jsem si psala všechno, co jsem za den snědla. Začala jsem tak o jídle víc přemýšlet, nechtělo se mi do deníčku psát, že jsem snědla kebab s dresingem.. Piš si to, co za celý den sníš a uvidíš, jak ti to bude v hlavě spínat dřív, než něco pozřeš. A taky doporučuji web - kaloricketabulky.cz . Ne že bych si počítala vše, ale tak pro orientaci, když si budeš psát, co za celý den sníš - bude lehké si tak čas od času spočítat, kolik jsi toho snědla a kde je třeba ubrat... Mně to vážně bodlo a to se snažím zhubnout asi tak 10 let. Najednou mi to prostě jde a nepolevím. Nemám už chutě a když, tak to prostě zakousnu něčím stejně tak dobrým, vhodnějším. Čtyři dny zkus vydržet a prostě nemyslet na to, že hubneš. Beztak jestli si chceš váhu udržet, chce to změnit životní styl. A nelze celý život myslet na to, co jíst nesmíš... prostě musíš změnit stravovací návyky a jinak to nejde. To jenom pokud bys chtěla ztrácet čas čtením článků a jiných zázračných metodách. Jiná prostě neexistuje.

Přidat nový příspěvek